Sova Com s.r.o.

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Fotografické služby

Fotografické služby

Email Tisk

Nabízíme profesionální fotografické služby. Disponujeme profesionální fotografickou technikou firmy  CANON s rozsahem ohnisek 12 až 600 mm a plně vybaveným ateliérem s rozsáhlým světelným parkem včetně produktového stolu. Pro Vaše weby či tiskoviny vyhotovíme fotografie v podstatě všeho. Pořízený materiál zpracujeme do přesně požadovaného formátu a barevného prostoru. 

 

Veškeré retuše a úpravy pořízených snímků provádíme v 48 bitové hloubce. Mezi naše přednosti patří především velmi pokročilá znalost Photoshopu. Zhotovené fotografie a materiály archivujeme min. po dobu 1 roku od pořízení. Na Vaše přání vygenerujeme z pořízených fotografií digitální album, které následně publikujeme na internetu.   

Cena těchto služeb je stanovena po vzájemné dohodě.   

 

Přihlášení našeho klienta

Akční nabídky dodavatele

 • Orbit Pro Mini rozšiřuje nabídku mesh systémů
  Orbi Pro Wi-Fi 6 Mini nabízí špičkový výkon, pokrytí Wi-Fi 6 i snadno konfigurovatelné bezpečnostní funkce, které ocení především moderní malé firmy a domácí kanceláře!
 • První LG OLED monitor
  Představujeme 31,5" 4K OLED monitor od LG s technologií stmívání pixelů a kontrastním poměrem 1M:1.
 • Game Pass for PC na 3 měsíce s 33% slevou
  Získejte Game Pass for PC na 3 měsíce s 33% slevou* a užijte si přístup k více než 100 vysoce kvalitních her pro PC, přičemž nové hry jsou přidávány neustále.

Anketa

Výhody IT outsourcingu spatřujete zejména: