Sova Com s.r.o.

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Fotografické služby

Fotografické služby

Email Tisk

Nabízíme profesionální fotografické služby. Disponujeme profesionální fotografickou technikou firmy  CANON s rozsahem ohnisek 12 až 600 mm a plně vybaveným ateliérem s rozsáhlým světelným parkem včetně produktového stolu. Pro Vaše weby či tiskoviny vyhotovíme fotografie v podstatě všeho. Pořízený materiál zpracujeme do přesně požadovaného formátu a barevného prostoru. 

 

Veškeré retuše a úpravy pořízených snímků provádíme v 48 bitové hloubce. Mezi naše přednosti patří především velmi pokročilá znalost Photoshopu. Zhotovené fotografie a materiály archivujeme min. po dobu 1 roku od pořízení. Na Vaše přání vygenerujeme z pořízených fotografií digitální album, které následně publikujeme na internetu.   

Cena těchto služeb je stanovena po vzájemné dohodě.   

 

Přihlášení našeho klienta

Akční nabídky dodavatele

 • Synology DS220j - Domácí cloud
  Synology DiskStation DS220j je vstupním síťovým zařízením pro vaši domácnost, které umožňuje ukládání a sdílení fotografií, videa, dokumentů a všech ostatních typů souborů. Dvou-pozicový soukromý cloud poskytuje kompletní a intuitivní ochranu dat a zálohování. Přístup je jednoduchý, pouze pomocí několika kliknutí.
 • Lenovo V530
  Lenovo V530. All-in-one počítač pro plynulou práci.
 • Wacom One
  Ať už právě začínáte v digitální tvorbě, nebo chcete rozvinout své vizuální myšlení sáhněte pro Wacom One.

Anketa

Výhody IT outsourcingu spatřujete zejména: